KOÇ KONUK

Kimdir, nedir, nasıldır?

Tavsiye üzerine Koç Konuk'tan ders almaya karar verdim, doğru bir tercih yapmışım. Sağlıklı ve fit bir yaşam sürmek gibi zor bir şeyi bile eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürüyor. Enerjisi ve ders işleyiş tarzı sayesinde dersler eğlenceli hale geliyor.

Arın

Koç Konuk çok yönlü ve tam bir dışa dönük, fakat bunun yanında da herhangi bir insanın farklı bağlamlardaki başarı oranına kıyasla çok daha başarılı oluyor. Bu nedenle zeki olduğunu da söyleyebilirim. Odaklandığı spesifik bir işteki ayrıntıları görme ve ayrıntılar arasındaki ilişkileri bulup ortak yapılar ortaya çıkarma, bu sayede de tümevarımı öğrenme psikolojisine aktarma ihtimali oldukça yüksek. Koç Konuk kendi gördüğünü diğerlerine de gösterme ve görme becerisi oluşturmada oldukça iyi. Bu sadece bu bağlamda değil, diğer bağlamlarda da geçerli
2 ay önce

Murat D.

Coach Konuk might be a little too strict about his scheduling and programming but it pays off. Aside from that, he is really a fun guy to work with and brings out the best in you so it creates a balance that does not bore one.

Suraj